Získejte dopravu ZDARMA při nákupu nad 2499 Kč!

Polosladká vína od Pfeffera a Malého vinaře (Mádl)

Kód: 1179
Neohodnoceno
1 167 Kč –14 %
New Project (2)
1 167 Kč –14 % 999 Kč
Skladem

Vybrali jsme pro Vás 2 úžasná polosladká vína za zvýhodněnou cenu.

Zweigeltrebe rosé, polosladké, Mádl Malý vinař 2018

Pálava, Pozdní sběr, Pfeffer, 2018

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství  Pfeffer  leží v krásném prostředí jižní Moravy, ve vesnici Rakvice, v blízkosti Pálavy. Je tomu teprve 14 let, co tato mladá vinařská firma začala vyrábět víno a obhospodařovat vinice o výměře přibližně 35 hektarů. Firemním mottem je: „Víno začíná svou cestu ve vinici“. Volně přeloženo - bez kvalitních hroznů to nejde.

Vinařství Pfeffer Vám může nabídnout vína originálního původu s rukopisem vinaře, se svojí typickou výjimečností. Ve vínech najdete extraktivnost, komplexnost a ovocné chutě. Pan Pfeffer kdysi zmínil, že filozofii vinařství nejde vyjádřit jedním slovem. Specifikuje pohled na vinici, pěstování hroznů a výrobu vín. Slovo vinice má pro rodinu Pfeffrových obrovský význam. Skládá se z porozumění a pokory k přírodě a úcty k práci lidí, kteří na ní pracují. Nesmírně důležité je si uvědomovat, jaký dar nám příroda poskytla, nepokazit nabízenou možnost dokonat dílo přírody a vytvořit kvalitní produkt. Výroba vína spočívá v zodpovědnosti, preciznosti a kvalitní technologii.


 

Vinařství Malý vinař začalo vyrábět vína okolo roku 1992 v malých rodinných sklípcích. Od roku 1995 kvasí a lisují vína v centru obce Velkých Bílovic a v roce 2011 se vinařství dále rozšířilo a o moderní stavbu situovanou v Bělehradu, kde probíhá prodej a lahvování. V současné době se vinice rozprostírají na 15 hektarech a roční produkce činí obdivuhodných 200 000 lahví.